top of page

תנאי הזמנות, משלוחים וביטולים באתר

אתר זה מופעל על ידי אווה זינגר תכשיטים. ברחבי האתר, המונחים "אנחנו", "אנחנו" ו"שלנו" מתייחסים לתכשיטים של אווה זינגר. אווה זינגר תכשיטים מציעה אתר זה, לרבות כל המידע, הכלים והשירותים הזמינים מאתר זה עבורך, המשתמש, מותנה בהסכמתך לכל התנאים, התנאים, המדיניות וההודעות האמורות כאן.

 

על ידי ביקור באתר שלנו ו/או רכישת משהו מאיתנו, אתה עוסק ב"שירות" שלנו ומסכים להיות כפוף לתנאים ולהגבלות הבאים ("תנאי השירות", "התנאים"), לרבות אותם תנאים והגבלות ומדיניות נוספים. מוזכר כאן ו/או זמין באמצעות היפר-קישור. תנאי שירות אלה חלים על כל משתמשי האתר, לרבות ללא הגבלה משתמשים שהם דפדפנים, ספקים, לקוחות, סוחרים ו/או תורמים של תוכן.

 

אנא קרא את התנאים וההגבלות הללו בעיון לפני הגישה או השימוש באתר שלנו. על ידי גישה או שימוש בכל חלק של האתר, אתה מסכים להיות מחויב לתנאי שירות אלה. אם אינך מסכים לכל התנאים וההגבלות של הסכם זה, אזי אינך רשאי לגשת לאתר או להשתמש בשירותים כלשהם. אם תנאים והגבלות אלה נחשבים להצעה, הקבלה מוגבלת במפורש לתנאי שירות אלה.

 

כל תכונות או כלים חדשים שיתווספו לחנות הנוכחית יהיו כפופים גם לתנאי השירות. אתה יכול לעיין בגרסה העדכנית ביותר של תנאי השירות בכל עת בדף זה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן, לשנות או להחליף כל חלק מתנאי שירות אלה על ידי פרסום עדכונים ו/או שינויים באתר האינטרנט שלנו. באחריותך לבדוק את הדף הזה מעת לעת לאיתור שינויים. המשך השימוש שלך באתר או הגישה אליו לאחר פרסום כל שינוי מהווה הסכמה לשינויים אלה.

 

החנות שלנו מתארחת ב-WIX .COM. הם מספקים לנו את פלטפורמת המסחר המקוון המאפשרת לנו למכור לך את המוצרים והשירותים שלנו.

 

הזמנה ותשלום

עלינו לקבל תשלום מלא עבור מחיר הסחורה שאתה מזמין לפני קבלת הזמנתך. לאחר קבלת התשלום במלואו על ידינו, אנו נאשר את קבלת הזמנתך על ידי שליחת דוא"ל לכתובת הדוא"ל שסיפקת בטופס ההזמנה שלך. זה אינו מהווה הסכמה שלנו להזמנה שלך.

 

קבלת הזמנתך מתבצעת כאשר אנו שולחים את הסחורה שהוזמנה, אלא אם הודענו לך בעבר שאיננו מקבלים את הזמנתך או שביטלתם את הזמנתכם בהתאם לסעיף הביטול להלן.

 

הסכמתנו להזמנה שלך מביאה לידי קיום חוזה משפטי מחייב בינינו. אנו לא מקבלים הזמנות מאנשים מתחת לגיל 18 או מאנשים שאינם מסוגלים או אינם מורשים להתקשר בחוזים מחייבים משפטית דרך אתר זה. אם אינך כשיר לעשות זאת, אל תשתמש באתר זה.

 

איננו מעבדים או מחזיקים פרטי תשלום כלשהם. לקוחות שמשלמים עבור סחורה הן באופן מקוון והן במצב לא מקוון, התשלום שלהם יעובד על ידי ISRACARD PAY ME באתר חיצוני המנוהל על ידי ISRACARD או אחד מסוכניה.

 

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לא לקבל את הזמנתך אם:

  • אין לנו מספיק מלאי כדי לספק את הסחורה שביקשת, או אנחנו לא מספקים לאזור שלך, או אחד או יותר מהפריטים שהזמנת תומחרו באופן שגוי עקב טעות דפוס או כתוצאה מתנודה במחירי מתכות יקרות או אבני חן.

  • אם לא נקבל את הזמנתך, נודיע לך במייל או בטלפון, ונזכה את חשבונך בכל סכום שינוכה על ידינו מכרטיס האשראי שלך בהקדם האפשרי אך בכל מקרה תוך 30 יום ממועד הזמנתך.

  • לא נהיה מחויבים להציע כל פיצוי על אכזבה שנגרמה לנו.

 

ביטול, החזרות והחזרים

אתה רשאי לבטל את הזמנתך אצלנו עבור הסחורה שרכשת בכל עת עד סגירת העסקים ביום העבודה ה-7 מיום קבלת אישור הזמנתך. אינך צריך לתת לנו סיבה כלשהי לביטול הזמנתך, ואנחנו לא נחייב קנס כלשהו.

 

כדי לבטל את הזמנתך, עליך להודיע לנו באימייל בכתובת info@evazinger.com או בטלפון 054-2989098

 

זכותך לבטל את הזמנתך אצלנו עבור הסחורה כפופה ל:

לא ענדת או פגעת בתכשיטים, ולא הסרת שום תגי אבטחה מהפריט אם קיים.

כדי להחזיר את הסחורה שלך התקשר למספר  077-7919007 או אימייל ל-info@evazinger.com עד סגירת העסק תוך שבעה ימי עבודה מרגע קבלת הרכישה. לקוחות בחו"ל יקבלו "מספר הרשאת החזרות" שיש לרשום על החלק החיצוני של החבילה המוחזרת. יש גם לכתוב באותיות גדולות בחלק החיצוני של האריזה; "סחורה מוחזרת". עליך לשלוח את החבילה בחזרה אלינו באמצעות משלוח בינלאומי של FedEx בלבד. איננו יכולים לקבל החזרות המשתמשות בחברת שליחויות אחרת.

 

לקוחות בבריטניה חייבים להחזיר לנו את הסחורה באמצעות שירות המשלוחים המיוחדים של הדואר המלכותי ומבוטחים עבור שווי הסחורה המלאה.

 

את הקבלה על המשלוח והמשלוח עבור החזרת החבילה עליך לשמור על ידך.